- Lakshmi Machine Works

Lakshmi Machine Works Limited (LMW), Hindistan'ın önde gelen Tekstil Makinaları Üreticisi ve tüm İplik Makinaları yelpazesini üreten dünyadaki üç firmadan biri. LMW, 1962 yılında tekstil fabrikalarına Hindistan pazarına ve denizaşırı ülkelere hitap eden en son Eğirme Teknolojisini sağlamak için kuruldu.

LMW, Harman hallaç, Tarak, Cer, Penye, Fitil ve Ring gibi eksiksiz pamuk ve sentetik proses makineleri yelpazesi üretir. Hindistan'daki pazar payımız % 70'tir ve Türkiye, Pakistan, Bangladeş, Endonezya, Vietnam vb. dahil birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. LMW, dünya çapında 3000'den fazla memnun müşteriye yakın olmakla beraber şu ana kadar dünya çapında 50 Milyon iğ tedarik etti.

Türkiye önemli pazarlarımızdan biridir ve Türkiye pazarında, Türk iplik eğirme yatırımcılarını desteklemede kanıtlanmış deneyime sahip yaklaşık 30 yıldır varız. Bu da bizi Türkiye'de iplik makinalarımızı tedarik ettiğimiz yaklaşık 30 Müşteri ile mükemmel bir ortak haline getirdi. Türkiye'deki son müşterilerimiz, bizi makine tedarikçisi olarak işe alan İplik ve Kumaş tüccarları, Örücüler ve Dokumacılardır ve işlerini uluslararası standartlarda eksiksiz otomasyonlarla kurduk. Buna Kahramanmaraş, Adana ve Çorlu'daki 6 Komple Proje dahildir.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için lütfen https://www.lmwglobal.com/ web sitemizi ziyaret edin veya lütfen bizimle iletişime geçin. Aşağıda iletişim bilgilerimizi veriyoruz.
Burak Ateş , Muteks , Istanbul
info@muteks.com

P.J. Rajesh , Kahramanmaraş

rajesh.pj@lmw.co.in