- EHWHA GLOTECH

Tekstil dünyasının mimarları
“Yarım Asırlık İdeal, Çaba ve Ortaklık”

Tüm dünyaya,
Geleceğe,
En iyiye!
Geleceği Biz Kuruyoruz.

Açık yönetim, etik yönetim, paylaşımcı yönetim: Ehwha Glotech’in ana ilkeleri, daha fazla konfor ve zenginlik için yaşam kalitesini artırmaya kendini adamış bir sanayi lideri olarak sınırsız büyüme ve ilerleme sağlamaktır.

Ehwha Glotech, küçük fakat güçlü bir şirket: Ehwha Glotech, yeni değerler yaratmak ve tüm müşterilerin memnuniyetini sağlamak amacıyla, bitmez tükenmez teknik yenilikler, maliyet tasarrufu ve bilinç reformu peşinde koşmasıyla ileriyi düşünen bir şirket olarak yeniden doğmaktadır.

Geleceği Biz Kuruyoruz !!!

Ehwha Glotech ’in 50 yılı
aşkın sürede elde ettiği
teknolojinin meyvesi

TEXTINNO

Yeni RAM makinesi Ehwha Glotech tarafından son 50 yıl boyunca tekstil işleme makineleri alanında edindiği tecrübelerin getirdiği know-how ve teknolojilere dayalı olarak dizayn edilmiş ve geliştirilmiştir. Ehwha Glotech, enerji tasarrufuna ve artan üretkenliğe odaklı çevre dostu ve ergonomik tasarımlı ürünler geliştirmiştir.

- Bu ürün, ısı enerjisi tüketimini %10~25’e kadar düşürmek ve bu suretle de üretim maliyetlerini azaltmak üzere dizayn edilen yenilikçi bir sıcak hava sirkülasyon sistemine sahiptir.
- Ergonomik tasarımı sayesinde makinenin kullanımını basitleştirmek ve kumaş kalitesini yükseltmek üzere otomatik sistem fonksiyonu geliştirilmiştir.
- Kumaş firesini asgariye indirmek ve çalışma şartlarını optimize etmek suretiyle verimlilik %10~15 artırılmıştır.
- Müşterilerimiz tarafından kullanılan kumaşların özelliklerine göre ürün tasarımlarımızı isteğe uygun hale getirmek suretiyle kumaş kalitesi artırılmıştır.

- Ön fiksaj ve son apre süreçlerini geliştirmek suretiyle üretim maliyetleri azaltılmıştır.

.

Daha fazla bilgi için: www.ewagt.com